Прес-анонс Круглого столу в м. Каневі Черкаської області 4 грудня 2015 року

usaid_uaj

У рамках проекту ВГО «Асоціація суддів України» та проекту USAID «Справедливе правосуддя» «Розробка та імплементація національних стандартів незалежності суддів України на основі міжнародних та європейських стандартів і досвіду судових систем світу» в м. Каневі  Черкаської області 4 грудня 2015 року відбудеться Круглий стіл на тему: «Участь судової гілки влади у законотворчому процесі».

У Круглому столі приймуть участь судді районних судів м. Києва та м. Канева, судді апеляційного суду м. Києва та Київської області, судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і  кримінальних справ та народні депутати України.

Метою Круглого столу є напрацювання та обговорення проектів Закону України «Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України (щодо судової реформи)», підготовлених Радою з питань судової реформи, робочою групою з питань процесуального законодавства.

Організатор Круглого столу – Асоціація суддів України за фінансової підтримки проекту USAID «Справедливе правосуддя».

Місце проведення: заповідник «Тарасова гора», м. Канів, Черкаська область.

Контакти:

e-mail: vnsa@list.ru

тел.: 067-755-11- 63.

Надається для інформації та обговорення, внесення пропозицій,
заперечень та доповнень, які можна залишити на нашому сайті:

Проект 3 кодекс – ЦПК(1)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>