Підготовлено науково-практичний коментар до Закону про боротьбу з відмиванням коштів

Державною службою фінансового моніторингу України 28 вересня п.р. за підтримки ОБСЄ в рамках програми технічної допомоги «Допомога Україні у протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму» презентовано науково-практичний коментар до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Участь у презентації коментаря до Закону взяли представники провідних наукових та навчальних закладів України, компетентних державних органів та громадських об’єднань з питань боротьби з відмиванням доходів та фінансуванням тероризму. Вказаний Коментар підготовлений авторитетними науковцями, юристами та економістами, які мають досвід роботи з питань фінансового моніторингу та спеціалізуються у регулюванні правовідносин фінансового, адміністративного, інформаційного, цивільного та кримінального характеру.

Підготовка Коментаря супроводжувалась підтримкою Державної служби фінансового моніторингу України, а також Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Коментар розрахований на якнайширше коло спеціалістів суб’єктів фінансового моніторингу, правоохоронних органів, суддів, громадських об’єднань, науковців та студентів, які вивчають фінансові дисципліни та сприятиме організації навчання та підвищення кваліфікації фахівців, задіяних у національній системі протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму.

Ознайомитись з коментарем можна за наступним посиланням .

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>