21 січня 2016 року відбудеться круглий стіл на тему: «Зміни до Кодексу адміністративного судочинства України»

usaid_uaj

Прес-анонс

 

КАСС(фото)У рамках проекту ВГО «Асоціація суддів України» та проекту USAID «Справедливе правосуддя» «Розробка та імплементація національних стандартів незалежності суддів України на основі міжнародних та європейських стандартів і досвіду судових систем світу» в м. Києві в приміщенні Київського апеляційного адміністративного суду 21  січня 2016 року відбудеться круглий стіл на тему: «Зміни до Кодексу адміністративного судочинства України».

У роботі круглого столу приймуть участь судді Київського апеляційного адміністративного суду, судді Вищого адміністративного суду України, судді окружних судів Києва та Київської області, народні депутати України та науковці. Запланована кількість учасників 30 осіб.

Метою круглого столу є напрацювання та обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України »

Організатор круглого столу – Асоціація суддів України за фінансової підтримки проекту USAID «Справедливе правосуддя».

Місце проведення: Київський апеляційний адміністративний суд, м. Київ, вул.Московська 8, корпус 30.

Контакти: email: vnsa@list.ru ; тел.: 067-755-11- 63.

 

Матеріали для ознайомлення:  КАС 03 11 2015-1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>