Обговорення проектів процесуальних кодексів ГПК, КАСУ та ЦПК

logo1

Прес-реліз

20 квітня 2017 року в приміщенні Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ВГО « Асоціація суддів України провела круглий стіл на тему: «Обговорення проектів процесуальних кодексів ГПК, КАСУ та ЦПК».
 У роботі круглого столу прийняли участь: народний депутат України Карпунцов Валерій Віталійович – член Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, помічник народного депутата України Голуба В.В. Коробка Андрій Анатолійович, судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ,  голова Апеляційного суду Донецької області Агєєв А.В., судді апеляційних та районних судів м. Києва та Київської області, судді Київського апеляційного адміністративного суду, судді Київського окружного адміністративного суду, судді окружного адміністративного суду Черкаської області.
Загальна кількість учасників круглого столу 31 особа.
За пропозицією головуючої на круглому столі президента Асоціації суддів України Євтушенко Олени Іванівни була створена робоча група, метою якої є узагальнення пропозицій та зауважень до проектів процесуальних кодексів ГПК, КАСУ та ЦПК.
Пропозиції та зауваження до проектів змін нових процесуальних кодексів можна надсилати на електронну адресу Асоціації суддів України vnsa1@ukr.net, з поміткою «Для робочої групи круглого столу» до 5 травня 2017 року. Пропозиції та зауваження, які надійдуть від суддів будуть узагальнені робочою группою та передані народному депутату України Карпунцову В.В. для розгляду їх на профільному Комітеті Верховної Ради України.

f2

f3

f4

f5

f6

f7

f8

f9

f10

f11

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>