Інформація про візит членів Асоціації суддів України до Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області

logo1

Згідно плану роботи Асоціації суддів України на 2017 рік, 26 травня 2017 року члени Асоціації суддів України на чолі з Президентом Асоціації суддів України Євтушенко Оленою Іванівною та суддів Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Вищого господарського суду України, Апеляційних судів м. Києва та Київської області, Апеляційного адміністративного суду м. Києва, Печерського та Подільського районних судів м. Києва, з метою обміном досвіду відвідали Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області. Під час зустрічі відбувся відвертий професійний обмін думками з головою суду Ревою Олександром Івановичем та суддями міськрайонного Переяслав-Хмельницького суду.
В обговоренні проблем судочинства України та проблемних питань роботи Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду активну участь прийняли: Президент Асоціації суддів України суддя ВССУ Євтушенко О.І.; суддя ВССУ Кафідова О.В.; Суддя ВГСУ Алєєва І.В.; суддя Печерського райсуду м. Києва Смик С.І.; суддя Подільського райсуду м. Києва Супрун Г.Б., голова Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Рева О.І. та його заступник Керекеза Я.І.
Підводячи підсумки зустрічі Президент Асоціації суддів України Євтушенко Олена Іванівна побажала присутнім успіхів в роботі та передала Реві О.І. брошури «Коментар до Кодексу суддівської етики» та книги «Докази та доказування в справах про відшкодування (немайнової) шкоди.
Учасники зустрічі відвідали музеї та пам’ятні місця міста Переяслав-Хмельницький: музей «Г.С. Сковороди», музей «Заповіт Тараса Шевченка», Археологічний музей, музей-діорама «Битва за Дніпро» та музей «Народної архітектури та побуту України».

f_1

f_2

f_3

f_4

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>