«Взаємодія судді та медіатора у справах про повернення дитини при застосуванні Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей. Досвід Німеччини та України», м. Київ, 23 травня 2019 року

logo_01

Міжнародний семінар на тему:
«Взаємодія судді та медіатора у справах про повернення дитини при застосуванні Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей. Досвід Німеччини та України»

23 травня 2019 року у м. Києві відбувся Міжнародний семінар на тему: «Взаємодія судді та медіатора у справах про повернення дитини при застосуванні Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей. Досвід Німеччини та України». Організаторами виступили: Міністерство Юстиції України та Німецький Фонд Міжнародного правового співробітництва IRZ.
Президент Асоціації суддів України Євтушенко Олена Іванівна взяла участь в роботі семінару.
Із вступним словом виступили: заступник Міністра юстиції України Іванна Смачило; керівник Консульсько-правового відділу Посольства ФРН в Україні пан Єнс Клаус- Массе та старший менеджер проектів Німецького фонду міжнародного правового співробітництва в Україні Вольфрам Гертіг.
З доповідями виступали: суддя Дільничного суду в м. Гаам пані Мартіна Ерб-Клюнеманн, суддя-координатор з питань практики застосування Конвенції 1980 року пані Дагмар Леглер, референт Відділу R A 1 пан Сімон Трост та інші.

Президент Асоціації суддів України
ЄВТУШЕНКО Олена Іванівна

foto_z_1 1

Презентація пана Сімона Троста

Презентація пані Мартіни Ерб-Клюнеманн та пані Дагмар Леглер

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>