18-19 вересня в м. Одесі відбудеться семінар-тренінг на тему «Новели кримінально-процесуального закону України»

usaid_uaj

 

Прес- анонс семінару в м. Одесі 18-19 вересня 2015р.

В рамках проекту ВГО «Асоціація суддів України» та USAID «Справедливе правосуддя» «Розробка та імплементація національних стандартів незалежності суддів України на основі міжнародних та європейських стандартів і досвіду судових систем світу» в м. Одесі 18-19 вересня відбудеться семінар-тренінг на тему «Новели кримінально-процесуального закону України».

Початок заходу о 9.30 (реєстрація учасників з 9.00)

В семінарі-тренінгу приймуть участь  судді Вищого спеціалізовного суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ, судді Апеляційного суду м. Києва,судді районних судів м. Києва, судді інших регіонів України, судді Європейської асоціації суддів, зокрема, судді з Вірменії.

Організатор семінару-тренінгу – Асоціація суддів України за фінансової підтримки проекту USAID «Справедливе правосуддя». Грантовий проект реалізується в період з червня 2015 року по лютий 2016 року за підтримки Проекту Агенства США з міжнародного розвитку USAID «Справедливе правосуддя».

Ціль семінару – усвідомити необхідність активної участі суддів у законотворчих процесах та напрацювання конкретних законодавчих пропозицій у напрямі підвищення ефективності законодавства і обговорення запропонованих змін до ЦПК та КПК.

Якість та ефективність судочинства залежить насамперед від належного процесуального законодавства та норм із принципових аспектів процесу в цивільних та кримінальних справах. Розробка проектів таких положень має включати також і обговорення цих проектів із суддями. Необхідно, щоб процесуальні норми регулярно підлягали оцінці та оновленню за потребою, а представники судової влади залучались до цієї роботи. Конструктивні відносини між усіма гілками влади покращать якість та ефективність здійснення судочинства. Вони також допоможуть у задоволенні потреб суспільства.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>