Прес-анонс круглого столу в м. Києві 28 вересня 2015 року

usaid_uaj

В рамках проекту ВГО «Асоціація суддів України» та проекту USAID «Справедливе правосуддя» «Розробка та імплементація національних стандартів незалежності суддів України на основі міжнародних та європейських стандартів і досвіду судових систем світу» в м. Києві 28 вересня 2015 року у приміщенні Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ  відбудеться круглий стіл на тему «Реформування судової системи України, зміни до Конституції України та законів України».

У круглому столі приймуть участь судді Вищого, судді Апеляційного суду м. Києва та Київської області, судді інших судів м. Києва та народні депутати України.

Метою круглого столу є напрацювання та обговорення проектів змін до Конституції України, вироблення пропозицій учасниками круглого столу щодо судової реформи.

Теми, які будуть розглянуті на засіданні:
1.      Національні стандарти судочинства та імплементація міжнародних та європейських стандартів незалежності суддів.
2.      Реформування судової системи України,зміни до Конституції України та законів України.

Початок заходу о 14:30 (реєстрація учасників з 14:00).

Місце проведення: Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ (м. Київ, Повітрофлотський просп., 28)

Організатор круглого столу – Асоціація суддів України за фінансової підтримки проекту USAID «Справедливе правосуддя».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>