62-й з’їзд Міжнародної асоціації суддів 15-19 вересня 2019 року

0000

Члени Асоціації суддів України прийняли участь у 62-му з’їзді Міжнародної асоціації суддів

15-19 вересня 2019 року в місті Нур-Султан (Казахстан) відбувся 62-й Міжнародний з’їзд асоціації суддів світу.

У роботі з’їзду прийняла участь українська делегація (члени Асоціації судів України), у складі Президента Асоціації суддів України Євтушенко Олени Іванівни, судді Київського апеляційного суду Росік Тетяни Володимирівни, суддів Печерського районного суду м. Києва Смик Світлани Іванівни, Литвинової Ірини Валеріївни та Ільєвої Тетяни Григорівни, судді Святошинського районного суду м. Києва Ул’яновської Оксани Василівни, суддів Голосіївського районного суду м. Києва Первушиної Олени Сергіївни та Мирошниченко Оксани Володимирівни.

62-й з’їзд Міжнародної асоціації суддів (IAJ) відкрився 15 вересня в Нур-Султані за участю суддів та старших посадових осіб судових органів понад 100 країн світу.

Програма 62-ого Міжнародного з’їзду асоціації суддів світу включала заходи, засідання та семінари на теми, зв’язані з правосуддям та проблемами, які стоять перед судовими установами в усьому світі в області цивільних, кримінальних та комерційних прав людини. На цьому з’їзді, як і на попередніх, обговорювалися питання захисту суддів та проблемні питання, які виникають в деяких країнах Європи та світу щодо нагальних питань здійснення правосуддя та незалежності судової влади.

f_001

f_002

f_003

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>