З’їзд Берлін

logo

Звіт про участь членів Асоціації суддів України у з’їзді Європейської асоціації суддів.

24-26 травня 2018 року у м. Берлін (Німеччина) відбувся з’їзд Європейської асоціації суддів. Всеукраїнська громадська організація «Асоціація суддів України» делегувала своїх членів для участі у з’їзді.

У роботі з’їзду прийняли участь: Президент Асоціації суддів України Євтушенко Олена Іванівна, Президент Асоціації суддів м. Києва Стрижеус Анатолій Миколайович та суддя Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Маргитич Оксана Іванівна.

Офіційне відкриття з’їзду відбулося 24 травня 2018 року. З промовою виступили: Президент Європейської асоціації суддів – Jose Igreja Matos, Президент Німецької асоціації суддів – Jens Gnisa та Федеральний міністр юстиції та захисту прав споживачів – Dr.Katarina Barley.

Основна тема, яка обговорювалась на з’їзді – це незалежність правосуддя та небезпеки для забезпечення законності в Європі.

Участь у таких міжнародних зібраннях, має велике значення, тому що поглиблює обізнаність суддів з міжнародними нормами права, посилює взаємодію та спілкування між суддями різних країн, враховуючи досвід європейських країн та суддів, які розглядають різні справи, сприяє подальшим дружнім стосункам між суддями.

          Президент Асоціації суддів України
          ЄВТУШЕНКО Олена Іванівна

f_011

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>