ІІ Конференція “Захист прав та судова експертиза у сфері інтелектуальної власності”

logot_1

1 листопада у місті Києві пройшла II Конференція “Захист прав та судова експертиза у сфері інтелектуальної власності”. У роботі конференції прийняли участь Президент Асоціації суддів України Євтушенко Олена Іванівна та член Правління асоціації Кафідова Олена Василівна. Організаторами заходу виступив Комітет з інтелектуальної власності Асоціації правників України та Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності

Під час панельних дискусій спеціалісти галузі змогли обговорити невідкладні проблеми судової експертизи та питання захисту прав у сфері інтелектуальної власності в процесі реформування законодавства та державної системи правової охорони інтелектуальної власності та створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

В ході першої сесії Конференції було обговорено питання судової реформи та створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності. Директор Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Олена Орлюк розглянула законопроекти у сфері інтелектуальної власності.

Під час другої сесії «Судова експертиза у процесі змін процесуального законодавства та створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності», модератором якої виступив Сергій Петренко були розглянуті питання щодо судової експертизи у сфері інтелектуальної власності. Доповідь Олександра Дорошенка була присвячена правилам етичної поведінки та репутації судових експертів у сфері ІВ, а також оцінці кваліфікації судових експертів та фахівців у сфері ІВ.

Третя сесія була проведена у новому форматі у вигляді інтерактивної гри «IP-суд». Катерина Сопова взяла участь як судовий експерт на стороні позивача.

konf01

konf02

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>